חיפוש:   
שרותים - סין
דף הבית
 |  מוצרים  |  שרותים - סין  |  בקרת איכות  |  אודות  |  צור קשר  |  קישורים
איתור ספקים - סין
ניהול מו“מ - סין
בקרת איכות - סין
לוגיסטיקה - סין

 

ניהול משא ומתן עם ספקים בסין


איתור הספק המתאים לכם בסין הנה מלאכה מאתגרת בפני עצמה, אך המלאכה רחוקה מסיומה גם אם נדמה לנו כי מציאת הספק הנו המכשול העיקרי. למעשה העבודה מתחילה עכשיו והנקודה הראשונה ואולי המאתגרת ביותר לאחר שהתרציתם שיש בכוחו של המפעל לייצר את המוצר שלכם – הנה סוגית המחיר.

ניהול מו"מ בסין הינו מורכב קודם כל בגלל פערי התרבות והשפה. פער זה מציב אתגר אמיתי ביכולת לנהל משא ומתן על גובה מחיר הייצור וכן תנאי התשלום. מחירי הייצור בסין עודם נמוכים בהשוואה לעולם המערבי אך הם עולים בהתמדה עקב הביקוש הגואה ולכן מורכבות ניהול המו"מ גם כן עולה.

נציג מקומי של ARN שמבין את צרכיכם באופן מעמיק ומוחלט ינהל את המו"מ עבורכם – בשפה המקומית, תוך הכרות עם הניואנסים התרבותיים וכוחות השוק כדי להבטיח את המחיר האטרקטיבי ביותר.

עליכם לדעת כי תנאי התשלום של היצרנים בסין הנם נוקשים ביותר עקב הביקוש הרב. לרב התשלום עבור הסחורה יתבצע בחלקו מראש והיתרה תשולם עם גמר הייצור ויציאת הסחורה את סין. אשראי ותנאי תשלום משופרים ניתן להשיג במקרים בהם ישנה היסטוריה של שיתוף פעולה עם המפעל וכן עבור הזמנות גדולות בהיקפם.

זמני אספקה גם הם נקודה חשובה בניהול המשא ומתן עם הספק הסיני. כאמור, הביקוש הנו רב ולכן המפעלים מתקשים לעמוד בזמני אספקה קצרים (על אף פיזור הבטחות שווא...). נציג ARN שינהל את המו"מ יעריך את יכולת המפעל לעמוד בזמני האספקה המבוקשים וידע להתריע אם יש חשש שהמפעל לא יוכל לעמוד בזמנים המסוכמים. ככלל אצבע יש לקחת בחשבון שזמני הייצור בסין נעים בין 40-60 יום ויש לקחת בחשבון 30 יום נוספים לשילוח.


 
ARN ר'ח ברקת 22 ת.ד. 3028 פארק תעשיות קיסריה 30889 טל: 04-6272318 פקס:077-3295448 אי-מייל: info@arnchina.com
בניית אתר: דעת נט